Sportowe emocje, świetna atmosfera i mnóstwo pozytywnej energii! 💪🏆

25-05-2026

20 maja w Dom Pomocy Społecznej w Białymstoku, ul. Baranowicka 203 odbył się XV Turniej Sportowo-Rekreacyjny „Sport dla Wszystkich”, w którym udział wzięli przedstawiciele placówek pomocy społecznej w tym i My. Nasz Dom wywalczył zaszczytne III miejsce w ogólnej klasyfikacji.

Był to dzień pełen rywalizacji, uśmiechu, integracji i wspólnej zabawy. Uczestnicy pokazali ogromne zaangażowanie, ducha walki i udowodnili, że sport naprawdę łączy ludzi!

Dziękujemy za zaproszenie i stworzenie wyjątkowej atmosfery – takie chwile zostają na długo w pamięci! 👏😊